O nas

 

a-ski o nas

Szkoła Narciarska A-SKI została założona w 2010 roku przez Małgorzatę Ziółkowską.
Prowadzi ona działalność gospodarczą, którą można znaleźć pod numerem
NIP 611173881 REGON 021341006.
Nasi podopieczni są ubezpieczeni przez cały okres trwania zajęć. Zajmujemy się szkoleniem indywidualnym, grupowym, organizacją zawodów narciarskich z profesjonalnym pomiarem czasu oraz serwisem narciarskim.

Szkoła Narciarska A-SKI jest nastawiona na rekreacyjne uprawianie sportu. Chcemy aby dzieci także w przyszłości umiały czerpać radość ze sportu i aby chętnie go uprawiały, czego przy wyczynowym uprawianiu sportu często nie ma.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów mających uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Są to często uczniowie naszej szkoły, którzy później starali się o coraz to wyższy stopień instruktorski.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia w zróżnicowanych wiekowo grupach .
Najmłodszych uczymy w formie zabawy. Zapoznajemy dzieci ze sprzętem i wszystkim co je otacza na stoku. Nauka jazdy na nartach przez zabawę pozwala na szybkie opanowanie pierwszych ślizgów przez małych narciarzy.
W grupach bardziej zaawansowanych, prowadzimy zajęcia według aktualnego programu i wytycznych PZN. Podczas zajęć przemycamy wiedzę o bezpieczeństwie w górach oraz o odpowiednim zachowaniu na stoku.
Ponadto uczymy rywalizacji sportowej; – organizujemy sprawdziany i zawody sportowe z nagrodami.
Przed każdym nadchodzącym sezonem narciarskim prowadzimy zajęcia w ramach turystyki górskiej , organizujemy wycieczki piesze połączone z grami i zabawami dla dzieci, by te mogły poznać się przed sezonem zimowym, oraz nabrać kondycji przed rozpoczęciem szusowania na śniegu.
Poza samym nauczeniem jazdy mamy na celu promowanie uprawiania sportu i prowadzenia aktywnosci na świeżymi powietrzu.