O nas

 

a-ski o nas

Szkoła Narciarska A-SKI została założona w 2010 roku przez Małgorzatę Ziółkowską.
Jest ona obecnie prowadzona przez Jej syna Krzysztofa Ziółkowskiego.
Działalność gospodarczą można znaleźć pod numerem nip 611-266-01-24
Nasi podopieczni są ubezpieczeni przez cały okres trwania zajęć. Zajmujemy się szkoleniem indywidualnym, grupowym, organizacją zawodów narciarskich z profesjonalnym pomiarem czasu oraz serwisem narciarskim.

Szkoła Narciarska A-SKI jest nastawiona na rekreacyjne uprawianie sportu. Chcemy aby dzieci także w przyszłości umiały czerpać radość ze sportu i aby chętnie go uprawiały, czego przy wyczynowym uprawianiu sportu często nie ma.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów mających uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Są to często uczniowie naszej szkoły, którzy później starali się o coraz to wyższy stopień instruktorski.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia w zróżnicowanych wiekowo grupach .
Najmłodszych uczymy w formie zabawy. Zapoznajemy dzieci ze sprzętem i wszystkim co je otacza na stoku. Nauka jazdy na nartach przez zabawę pozwala na szybkie opanowanie pierwszych ślizgów przez małych narciarzy.
W grupach bardziej zaawansowanych, prowadzimy zajęcia według aktualnego programu i wytycznych PZN. Podczas zajęć przemycamy wiedzę o bezpieczeństwie w górach oraz o odpowiednim zachowaniu na stoku.
Ponadto uczymy rywalizacji sportowej; – organizujemy sprawdziany i zawody sportowe z nagrodami.
Przed każdym nadchodzącym sezonem narciarskim prowadzimy zajęcia w ramach turystyki górskiej , organizujemy wycieczki piesze połączone z grami i zabawami dla dzieci, by te mogły poznać się przed sezonem zimowym, oraz nabrać kondycji przed rozpoczęciem szusowania na śniegu.
Poza samym nauczeniem jazdy mamy na celu promowanie uprawiania sportu i prowadzenia aktywności na świeżymi powietrzu.